Artık Benim de Bir Rollbab'ım Var :)Evet benim de bir Rollbab'ım oldu. Rahatlığına, şıklığına, çantasına, rengine kısaca tüm özelliklerine bayıldım.Rollbab özel çantasında katlanabilir bir babet. 360 derece kıvrılabiliyor. Birçok renk ve modeli var. Benimki dore incelemek için tıklayabilirsiniz. İçi ve dışı nemli bir bezle silinebilir kolayca temizleniyor.   Yüksek topuklu ayakkabıdan yorulan ayaklarınızı dinlendirmek amaçlı çantanızda bulundurabilirsiniz. Tabanı termo kauçuktan yapılmış, özel tasarımlı, yumuşacık.  
Babetinizle aynı renkte fermuarlı, çıkabilir askılı, arkasında fermuarlı minik bir gözü olan çok kaliteli detaylarıyla bir çantası var. Çanta fermuarlarını tam olarak açtıktan sonra kocaman çok şık bir kumaş çantaya dönüşüyor, ister çıkardığınız topuklu ayakkabılarınızı koyarsınız, isterseniz de diğer eşyalarınızı, çok kullanışlı. 
İş hayatında daha özgür olmak isteyenler, gece hayatı, nişan, düğün, doğum günleri gibi en önemli anlarında acı çekmeden eğlenmenin tadına varmak isteyenler, yolculuk, tatil, günlük yaşam, ev toplantıları gibi ihtiyaç duyulan her an yanında pratik bir çözüm arayanlar, topuklu ayakkabıları daha çok ve korkusuzca giymek isteyenler için Rollbab rahatlığı her an çantanızda.Türkiye'de üretiliyor. Satın almak isteyenler online sitesi için tıklayabilirsiniz. 


Yorumlar

  1. İyi günlerde kullanın çok hoş :)
    Takipteyim sizide bloğuma beklerim sevgiler:)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder