30 Kasım 2016 Çarşamba

Blogger Mim - 2017 Dilekler HayallerSevgili blogger arkadaşım Banu Kyd Uysal beni mim etkinliğine davet etmiş, çok teşekkür ediyorum. 
1. Kimse mükemmel değildir ama yine de eksikleri düzeltmek mümkün. Huylu huyundan geçmez mi dersin? Yoksa şu huyumu değiştirsem hiç fena olmaz mı? Nedir o huyun? 2017 için kendinde değiştirmek istediklerin neler?
2017 de inatçılığımdan vazgeçmeyi çok isterim, bu yüzden zaman zaman kırdığım insanlar da olabiliyor, ama huylu huyundan vazgeçemiyor, belki 2017 de düzelirim. 
2-Meşhur Alaaddin'in Sihirli Lambası oldu ya kucağına düştü. Ve tabi ki 3 dilek hakkı verdi. Dikkatli düşün, klavyenden çıkan her cümleyi gerçeğe dönüştürebilir. Ne dilerdin?
Ah keşke gerçek olsa dileklerim, kalbimdeki 3 şey gerçek olursa, belki buradan da paylaşırım ne olduklarını, ama şimdi söylemek istemiyorum. 
3-Şimdi gerçek hayata dönüyoruz, evin, çocukların, kendin, kedin.. için yeni yılda neler yapmak var aklında? Şimdiden düşünelim ki, yeni yıl kapıda hazırlıksız yakalanmayalım :)
Çok fazla planım yok yeni yıldan, eski yılı aratmasın, sağlık, mutluluk, huzur bizimle olsun yeter.
4-Piyangodan büyük ikramiye çıksa hepimiz dünyayı gezeriz değil mi? Sen neler yapmak isterdin? Bir de şöyle düşün, o istediklerin için çok  para şart mı? Belki de değildir.
Büyük istekleri olan biri değilim, olanlar bana yetiyor çok şükür. Büyük ikramiye çıkarsa da belki orta halli bir otomobil, birkaç parça giyim eşyası ve teknolojik alet beni mutlu etmeye yeter.
5-Para para para. Para harcamadan da gerçekleştirebileceğin hayallerin vardır elbet. Haydi onları da paylaş, bekliyoruz.
Para harcamadan gerçekleşecek hayalim yok sanırım, aklıma gelmedi, ama bir tatlı söz, bir dost telefonu, tatlı bir gülümseme harika olur.

13 yorum:

 1. Ne güzel cevaplar olmuş Dilerim bu yeni yıl size ve herkese sağlıklı huzurlu daha nice güzel ömürler geçirmeniz dileğiyle Dilerim her daim güzel dostlarınız yanınızda olur Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. güzel dileklerinize teşekkür ederim, beni mutlu ettiniz, 2017 nin sizin için de güzel geçmesi dileklerimle, sevgiler

   Sil
 2. Yılbaşı çekilişime beklerim😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tabi katılırım, akşama bakabilirim sanırım, sevgiler :)

   Sil
 3. canım herşey hayellerinden daha güzel olsun 2017 de ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim sevgili Dilek, sana da 2017 nin mutlulukla dolu geçmesini dilerim :)

   Sil
 4. Ne güzel mimmiş, tüm dileklerin gerçek olsun 2017'de ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. harikasınız, çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Sevda Hanım :)

   Sil
 5. 2017 tüm dileklerinizi gerçekleştirdiğiniz bir yıl olur umarım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim, sizin de dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle :)

   Sil
 6. Mim etkinliği davetime katıldığınız için teşekkür ediyorum Esra Hanımcım :) 2017'de gönlünüzden geçen her şeyin gerçekleşmesi dileğimle :) Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 7. Dilerim bütün hayallerinize ve dileklerinize kavuşursunuz. 2017 den beklentileriniz sağlık ve mutlulukla gelsin inşallah 🤗. Sevgilerimle ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en önemlisi sağlık ve mutluluk zaten onlar tamam olunca gerisi gelir nasıl olursa, 2017 nin size de istediklerinizi getirmesi dileğiyle sevgiler :)

   Sil