Eczaneden alışveriş yaparken stant üzerinde hemen ön sıraya koyulmuş ürünlerden biri olan Ostwint soyulabilir siyah maskeyi fiyatının uygun gelmesi, 12 TL olmasından dolayı denemek istedim. Daha önce hiç siyah maske kullanmadım. Soyulabilir maskeleri kullanmayı çok seviyorum. Ama bu maske ile hiç anlaşamadım. Genelde kullandığım ürünleri hiç sorunsuz sonuna kadar kullanırım. Hemen hepsinin de beğendiğim bir tarafı bulunur. Ama bu maskenin beğenmediğim tarafları baskın oldu.Ürün çok koyu, tüpten zor sıkılıyor. Kokusu plastikle karışık parfüm gibi. Yüzüme koyuluktan dolayı çok çok zor sürüldü, hatta tüm yüzüme süremedim. Kalın sürülen kısımları yaymak isteyince katmanın tamamı yerinden kalkıp o kısım boş kaldı. Ellerimden kalıntılarını çıkarmak için kurumasını bekledim, yıkayınca çıkmıyor, ıslandıkça daha çok yapıştı ellerime. Tırnak diplerimde kaldı, ayrıca temizlemek zorunda kaldım. Yüzümde kuruması için yarım saat bekledim, kuruması çok zor oldu. Soyulması bakımından sorun yaşamadım tam anlamıyla kuruyan bölümler çok kolay soyuldu. Ama kurumamışsa parmaklarıma da bulaştı yeniden. Cildimi temizlemesi konusunda çok memnuniyetsiz değilim. Sürebildiğim kısımların temizlendiği görülüyordu, ama kullanımında problemler yaşadığımdan tekrar kullanmayı düşünmüyorum.150 ml lik plastik tüpün çıtçıtlı bir kapağı var.
İçindekiler yukarıda yazıyor.Tüpün üzerindeki diğer açıklamalar da yukarda.
7 Yorumlar

 1. İşlevi güzelmiş ama kullanımı sıkıntı anlaşılan buna bir çözüm bulmalılar.Teşekkürler deneyimini bizimle paylaştığın için canım.

  YanıtlayınSil
 2. Bayağı zor bir deneyim olmuş senin için...

  YanıtlayınSil
 3. Siyah maskeleri ben de beğeneek kullanıyorumç..

  YanıtlayınSil
 4. Soyulabilirini denememiştim ben hiç :)

  YanıtlayınSil
 5. Benim de kullandığım bir siyah maske var.Iyice kurumazsa çok zor soyuluyor.Seninki de problemliymis anladığım kadarıyla.Ben peelingleri daha çok seviyorum. Teşekkürler bilgilendirme için

  YanıtlayınSil
 6. Soyulmasi kuruması cok zor cidden

  YanıtlayınSil
 7. Bu ara ne çok siyah ve soyulabilen maske çıktı piyasaya. Bunu da deneyeyim :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski