18 Mayıs 2018 Cuma

Siberian Health İstanbul Gıda Takviyeleri ve Hayatımızdaki Yeri Semineri
Geçtiğimiz Pazar 13 Mayıs'ta sevgili Ebru Süren instagram profil ismiyle @siberian_health_ebru_ davetiyle İstanbul Şişli Radisson Blu Otel'de düzenlenen Siberian Health Gıda Takviyeleri ve Hayatımızdaki Yeri seminerine katıldım. 


Siberian Health bir Rus markası. 21 yıl önce Sibirya'da kurulmuş. Ekoloji bakımından temiz ürünler bakımından lider. Doğrudan satışla ürünleri pazarlanıyor. Üye olan kişiler kataloglardaki ürünleri ilgilenenlere gösterip istedikleri ürünleri temin ediyorlar. 46 ülkede temsilciliği var. 


Ürünlerin ambalajları ve poşetler doğada çözülebiliyor. 
Ürünler tamamıyla doğal. Ambalaj üzerinde belirtilen kullanım süresi içinde özelliklerini koruyor. 


Danışman olan kişiler % 25 kazanıyor. Aylık 1500 TL  ve üzeri kazanılması mümkünmüş. Başarılı danışmanlara değişik ülkelerde iş gezileri hediye ediliyor. 

Seminerde değerli konuşmacılardan sağlıklı yaşam ve Siberian Health ürünleri hakkında çok güzel bilgiler dinledim. Davet ettiği için Ebru Süren hanıma çok teşekkür ediyorum. 

14 yorum:

 1. Esracım ben bu tür takviyelerden korkuyorum açıkçası ya
  Hepimizin besin desteğine ihtiyacı var aslında ama eczaneden ilaç olan vitamin takviyesi alıyorum ben. Belki senin bahsettiğin firma ve benzerleri daha faydalıdır ama aklımda hep bir acaba var benim

  YanıtlaSil
 2. ne güzel seminermiş siberian health öğrendiik :)

  YanıtlaSil
 3. Malatya Rent A Car olarak başarılarınızı diliyorum. İyi Bloglamalar :)

  YanıtlaSil
 4. Hic duymamistim bu markayi 😊

  YanıtlaSil
 5. ben duymuş ama ürünlerini hiç denememiştim. Şimdi başka bir markanın takviyelerini kullanıyorum

  YanıtlaSil
 6. Estupendo post! feliz domingo!💚💚💚

  YanıtlaSil
 7. Ürünlerin doğal olması güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 8. Çok sevdiğim bir markadır.

  YanıtlaSil
 9. doğal ürünlere dönüş var ama maalesef bir taraftan da firmalara güven konusunda korkar olduk. gerçekten vaat ettiklerini gerçekleştiriyorlar mı içerikleri hakikaten anlattıkları gibi mi? Umarım bu firma öyledir.

  YanıtlaSil
 10. Markanın ürünleri iki kez elime geçti ancak yetkililerin bilgisizliği mi desem yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama her ikisinde de üç yıl önce üretilmiş ve kullanım süresi dolmak üzere olan ürünlerdi.Hal böyle olunca kullanmadan çöpe gönderdim ve yenilerini deneme isteğimi kaybettim :/

  YanıtlaSil
 11. bana bir arkadaşım testerlarını hediye etti içeceklermiş ama korktuğum için içmedim size instagram dan yollayabilirim resimlerini :)

  YanıtlaSil
 12. Siberian Health ismini duydum daha önce ama ürünlerini kullanmadım..

  YanıtlaSil
 13. Teşekkürler Başarılı bir yazı olmuş. https://www.goztepetemizlik.com.tr/dis-cephe-cam-temizligi/ olarak başarılar diliyoruz.

  YanıtlaSil
 14. Tabii batida oturunca bir suru ilginc etkinlige gidiyorsunuz azicik kiskandim❤

  YanıtlaSil