Petimce.com Kedi Maması Alışverişim


Öncelikle bizim tatlişkolara bir maşallahınızı alırım :) Ailemizin bir üyesi haline gelen patili dostlarımızı elimizden geldiğince iyi bakmaya çalışıyoruz. Onlar da bize sevgilerini veriyorlar, onların bir bakışı, sağlıklı olmaları bizi mutlu ediyor. Kuru mama ile beslenen gençlerimiz için bu kez Petimce.com dan alışveriş yaptım. Sitede sadece kediler için değil, köpek, kuş, akvaryum, kemirgen ve sürüngenler için çeşitli mamalar ve tüm ihtiyaç malzemeleri var. Benim satın aldığım Sanabelle kuzu etli hassas kedi maması. Şu an ürünlerde indirimler de mevcut bence kaçırmayın.


Sanabelle Kedi Maması

Minik minik hoş kokulu sanırım çok lezzetli bir mama bizimkiler verdiklerimi hemen bitirdiler.
https://www.petimce.com/kedi-mamalari arasında sizin kedinize uygun ve seveceği bir çeşidi mutlaka bulursunuz. Mamamız bize siparişimizin ertesi günü ücretsiz kargo ile ulaştı. Sitede 75 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo ile gönderim sağlanıyor. Sitenin e-bülten aboneliği kutusuna mailinizi kaydederseniz mail adresinize bildirimler ulaşacak böylece indirimlerden anında haberdar olacaksınız. 

Ayrıca köpek dostlarımız için de iki küçük paket hediye eklemişler. Onları da yarın dışarıda ikram edeceğim uygun bir dosta :) Her zaman ayırım yapmadan tüm hayvanlara yemek ve su yardımı yapmaya çalışıyoruz ailece. 


Sanabelle Kedi Maması

Sanabelle kedi maması 12 ay üstü hassas kediler için üretilmiş kuzu etli bir kuru mama. Minik yuvarlak tanecikler halinde. Petimce.com sitesinde kedinizin özelliklerine göre birçok çeşidi var. Sizin sahiplendiğiniz bir hayvan dostunuz var mı ?

Onun için alışverişlerinizi nereden yapıyorsunuz ?


Petimce.com sitesini duymuş muydunuz ? 


Yorumlar

 1. Kediler çok tatlı :) Siteyi duymamıştım, inceleyeyim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onların adına teşekkür ederim, sitede ihtiyaç olan her şey mevcut :)

   Sil
 2. Tabii ki önce tatlışkolarınıza yürekten bir maaşallah diyeyim. Kediler aşktır benim için. Gerisi yalandır o derece yani. :) Bu mama markasını bilmiyordum. Bizimkileri genelde doğal besliyorum ben. Kuru mama fazla yemiyorlar zaten. Ama ihtiyaç olursa aklımda olsun bu marka. Teşekkürler bilgi verdiğiniz için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler onların adına, farklı şeyler de yiyorlar ama kuru mama favorileri, bu mamaya da bayıldılar, çok lezzetli sanırım :)

   Sil
 3. Wow, this looks lovely ♥
  A big hello from Germany!
  Hugs ♥

  YanıtlaSil
 4. yaaa yerim ben o pisileri çok tatlılar ama

  YanıtlaSil
 5. tatlişko gençler eveet gerçekten de öyleler. kedim yok ama tımıms sölerim ki kedisi olanlaraaaaa mağdeemsiğ :)

  YanıtlaSil
 6. çok tatlılar . öneri için teşekkürler :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder