1 Ocak 2016 Cuma

├çama┼č─▒r Y─▒kaman─▒n Keyifli Hali

Ev i┼čleri aras─▒nda her han─▒m─▒n farkl─▒ favorileri vard─▒r. Mesela kimi ütü yapmay─▒ sever , baz─▒lar─▒ ise yemek yapmay─▒. Sevdi─činiz i┼člerin size verdi─či keyif ise bamba┼čkad─▒r ve terapik etkileri vard─▒r. Ba┼čka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anlar─▒ hat─▒rlar, planlar yapars─▒n─▒z.


Size harika bir haberimiz var. Art─▒k bu keyfi size ya┼čatan favorileriniz aras─▒na çama┼č─▒r─▒ da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün k─▒l─▒yor.


Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yans─▒tan Rinso, çama┼č─▒r y─▒kamay─▒ kolay ve e─členceli bir hale getiriyor. Rinso’nun K─▒r Bahcesi (Ye┼čil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) ┼či┼čeli s─▒v─▒ deterjanlar─▒ hem beyaz hem de renklileriniz için tortu b─▒rakmayan bir temizlik vaad ediyor.Rinso’nun gerçek e─člencesi, y─▒kama sonras─▒ çama┼č─▒r makineninizi açt─▒─č─▒n─▒z anda ba┼čl─▒yor. Öyle ki kapa─č─▒ açt─▒─č─▒n─▒z anda tertemiz çama┼č─▒rlar─▒n─▒za e┼člik eden muhte┼čem çiçek kokular─▒ tüm banyoya yay─▒yor. ─░┼čte o an, hissetti─činiz duygular tarif edilmez. Sanki bir anda sevdi─činiz bir melodi çalmaya ba┼čl─▒yor ve o koku sizi al─▒p bamba┼čka bir yerlere götürüyor.


Bu kokular o kadar kal─▒c─▒ ki tertemiz çama┼č─▒rlar─▒n─▒z─▒ asarken, kuruturken, ütülerken ve tabii ki giyerken makineyi açt─▒─č─▒n─▒z o andaki duygular size kendini hat─▒rlatmaya devam ediyor. Rinso kal─▒c─▒ bahar kokular─▒ ile çama┼č─▒r y─▒kamay─▒ keyfe dönü┼čtürüyor.


Mutluluk ve keyif zaten anl─▒k de─čil midir? Mühim olan o anlara hayat─▒n─▒zda yer açmak. ─░┼čte Rinso bunu mümkün k─▒l─▒yor.


 

Bir boomads advertorial i├žeri─čidir.

Hi├ž yorum yok:

Yorum G├Ânder