SunCare Cabana Sun Aloe Vera After Sun Gel - SunCare Cabana Sun Güneş Sonrası Aloe Vera JelDeniz mevsimi bitsede, benim ürünüm bitsede yazmadan geçemeyeceğim, gerek şişesinin rengi, gerek güzel kokulu jel yapısı ile çok severek kullandığım bir güneş sonrası ürünü yazmak istedim. Gratis'in İngiltere'den ithal ettiği güneş sonrası cildi müthiş rahatlatan ve ferahlatan bir jel Suncare Cabana Sun. Benim güneşten kuruyan cildimdeki kuruluğu yok edip, yeterli nemlendirme ve rahatlama sağladı. Bronzluğun süresinin uzamasına da yardımcı oluyormuş. Bronzluğum da devam ediyor. Soyulma gibi sorunlar yaşamadım.   
Yeşil renkli, hoş kokulu, jel yapılı bir ürün. Aloe vera ve cadı fındığı içeriyor.Yazlıkta denize girip duş aldıktan sonra eve gelince cildimde ihtiyacı olan yerlere bolca sürüp emilene kadar yedirdim. Rahatlıkla sürülüyor, çabuk emiliyor. Sıcak havada serinlik verip mutlu ediyor.   200 ml lik pompalı plastik rengine bayıldığım bir şişede satılıyor. Pompalı oluşu kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Tekrar alacağım bir ürün oldu, herkese tavsiye ederim. Yorumlar

 1. Şişesi ve rengi gerçekten çok hoşmuş. Yaz bitti inşallah önümüzdeki sene denerim. Paylaşım için çok teşekkürler =). Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tavsiye ederim, ben de ilginize teşekkür ederim Zehra hanım, sevgiler :)

   Sil
 2. Esra Hanım bunu geçen ay başı deseydiniz ya... :))) Aloe veralı ürünler çok rahatlatıyor. Seneye için aklımda olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) geç kaldım haklısın canım. sonbahatla birlikte daha çok bilgisayar başında olabiliyorum o yüzden, gelecek sene büyük beğeniyle kullanacağından eminim, sevgiler :)

   Sil
 3. Ambalajı da çok güzelmiş, bir daha ki yaza aklımda olsun <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ambalajı güzel ürünleri kullanmaktan çok hoşlanıyorum, bu ürün gibi :)

   Sil
 4. Aaa daha önce hiç dikkatimi çekmemişti.Ambalajı da çok renkli çok eğlenceliymiş :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder