Elif Şafak - Havva'nın Üç Kızı
Geçtiğimiz yaz tatilinde çok beğenerek okuduğum kitaplardan biri de Elif Şafak'ın son kitabı Havva'nın Üç Kızı olmuştu. Elimden bırakmak istememiştim ve 3 günde tamamlamıştım. Baş karakter Peri isminde bir genç hanım olan romanda, üniversite eğitiminde tanıştığı arkadaşları Şirin ve Mona ile hayatlarından kesitler anlatılıyor. Üç ayrı kişilikte genç kızın bir araya gelerek arkadaş olmaları ve gelişen olaylar sürükleyici bir dille anlatılmış yazar tarafından. Vakti olanlar bir günde okuyabilirler, ben çok beğendim. Yaz aylarında sosyal medyada çok fazla bahsedilmişti kitaptan. Doğan Kitap tarafından yayımlanmış. 418 sayfa. İki farklı kapak seçeneği mevcut.


Yorumlar

 1. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım bende bekliyorum😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim ilginize, ben de sizi takibe aldım :)

   Sil
 2. Okuyup okumamak arasında kalmıştım.Yorumlara baktığımda sevmeyeni de vardı. Kısa sürede okuyacağım inşallah :)

  YanıtlaSil
 3. Henüz okumadım ama merak ettiğim bir kitap. Keyifli okumalar 🌺

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok beğenerek okudum tavsiye ederim, teşekkür ederim :)

   Sil
 4. Henüz okuyamadim. Istanbuldan siparis listeme wkleyeyim.

  YanıtlaSil
 5. Blogunuz gezindikce cok daha hoş, takipteyim ben de beklerim :) Bu arada ben de bir günde oturup bitirdim ancak süürkleyici olması yanında cok da cezbetmedi beni nedense. Belki daha farklı bir seyler bekledigimdendir bilemedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim, ben de sizi ziyaret edeceğim :) haklısınız kolay okunun bir kitap olduğundan yaz tatilinde okumuştum.

   Sil

Yorum Gönder