7 Mayıs 2017 Pazar

Suyun En Sağlıklı Hali

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte buzdolabına sürekli su koymaktan bıktınız mı? Suyu sağlıklı ve pratik bir şekilde tüketmek mi istiyorsunuz? O zaman size güzel bir haberim var:, tüm bunları ve daha fazlasını sunuyor. Şirket içinde kullanmak için uzun zamandır kullanışlı (ve sağlıklı) bir Su Pınarı arıyorduk, kararımızı USP 20’den yana kullandık.

Açıkçası bundaki en büyük etkenlerden biri, su pınarının toplam 3 adet musluğa sahip olmasıydı. Muhakkak denk gelmişsinizdir, diğer su sebillerinde biraz soğuk, biraz da sıcak su musluğundan doldurur, “ılık” su elde etmeye çalışırsınız. USP 20’de böyle bir sıkıntı yaşamanıza gerek yok, üçüncü musluk damacanadaki suyu doğrudan (ısıtma/soğutma yapmadan) veriyor ve bu sayede hiç zaman kaybetmiyorsunuz. Aynı şekilde, havaların ılıman olduğu dönemlerde sebili ısıtma ve soğutma özelliklerini tamamen devreden çıkararak da kullanabilir, enerji tasarrufu yapabilirsiniz. 
Üç musluğa sahip olması önemli bir avantaj olsa da,  satın alma kararı vermemizdeki tek etken de değildi. USP 20 çok pratik bir model, alt kısmında kapalı bir muhafaza bulunuyor. Bu muhafazaya bir adet damacana koyabilir, damacana değişimi için beklemekten kurtulabilirsiniz. Su tankları paslanmaz çelikten imal edilmiş ve yeni su sebili mevzuatına da uygun. Yani sağlıksız parçalar içermiyor. Saatte 5 litre soğuk, 2 litre sıcak su kapasitesi sunuyor. Suyu 5 derece kadar soğutup, 85 dereceye kadar da ısıtabiliyor. Tasarımı ise sade, kullanışlı ve dayanıklı: Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz daha bakar bakmaz anlaşılıyor. https://satis.ugur.com.tr/item/usp-20-d/100017 adresinden 12 taksit fırsatıyla sipariş verebilir, suyu sağlıklı ve pratik bir şekilde tüketmeye siz de başlayabilirsiniz!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

13 yorum:

 1. Çok pratik bir ürün.Güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 2. Bunlar çok güzel oluyor bana bile lazim çok su içiyorum 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok su içmeyi ben de istiyorum ama genelde unutuyorum :)

   Sil
 3. bizim eve d evar sebil.ne gerek va demiştm bşta aa çok iyi oluyo hazırda sıcak soğuksu olmas :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet çok kullanışlı bir ürün :)

   Sil
 4. Güzelmiş güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 5. Yazligimizda bizde kullaniyoruz cok memnunuz

  YanıtlaSil
 6. Harika bir ürün her eve lazım 😍

  YanıtlaSil
 7. Kullanışlı bir ürünmüş. Güle güle kullanın sevgilerimle 😍

  YanıtlaSil
 8. 3 musluklu olması gayet pratikmiş aklımda olsun bu:))

  YanıtlaSil