Bir süredir kullandığım bulaşık makinesi deterjanım Pril Hepsi 1 Arada 8 Etki. Ürünü Migros'tan almıştım, 52 tablet deterjan içeriyor, yanında elde yıkama deterjanı da hediyeydi, fiyatı oldukça uygundu. Birçok markette ve internet sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.Ben bulaşık makinemin 58 dakikalık programında kullanıyorum, sonucundan memnunum, bulaşıklarım temiz ve parlak yıkanıyor, tortu, deterjan artığı görmedim. Tamamen eriyor. 
Fosfat içermiyor, fosfat sabun ve deterjana eklenen kimyasal bir katkı maddesi, temizlemede oldukça faydalı ancak atık sularda fosfatı ayırmak neredeyse imkansız. O yüzden bunun yerine üründe soda katkısı var. Yani çevreye duyarlı bir ürün. 
40 derece su sıcaklığında kullanmak gerekiyor, bu sıcaklıkta aktif. 
Belirgin limonlu bir kokusu var. Koruyucuyu açtıktan sonra kokusu ortaya çıkıyor. Tabletler karton bir kutuda, kutunun üst kapağı açılarak rahat bir şekilde kullanım sağlanıyor. Bu kutuyla da mutfak dolabımda üst kapağı kapatarak saklıyorum.Tabletler kutunun içinde şeffaf plastik folyolarla tek tek paketlenmiş durumda. Bir kez dalgınlıkla paketini açmadan makineye koydum, hiç bozulmadan paketinde kalmış. Koruyucu folyo erimiyor.  Paketini açtıktan sonraki görüntüsü de üstteki gibi. Kırmızı tabakanın altında mavi bir tabaka mevcut. 
Tableti koruyucusunu açtıktan sonra deterjan gözüne koyup gözün kapağını kapatıyorum. 
Tuz ve parlatıcıyı ayrıca kullanmadığım için bulaşık makinemin uyarı ışıkları yanabiliyor, ancak tabletlerde tuz ve parlatıcı bulunduğundan dikkate alınması gerek yok. İsterseniz tuz ve parlatıcı eklemenizde bir sakınca da yok. Ürünün 8 etki içermesi üstteki tabloda anlatılmış. Yani 8 etki şunlar, temizlik, cam koruma, çay ve kahve lekelerine karşı, parlatıcı, tuz, hızlı çözünme, koku giderici, 40 derecede aktif. Ürün bileşimi ile ilgili bilgi üstteki görselde.Ürün ile ilgili dikkat edilecek hususlar ve uyarılar da üstteki görselde. 
14 Yorumlar

 1. Benim makinem yok o yüzden pek yorum yapamıyorum bu konuda:))))
  Güle güle kullan Esra'cığım.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Ben aslında Fairy’i kullanmak istiyorum ama malesef ki Almanya’da bulaşık tabletleri yok.
  Bunu gördüm ama raflarda mutlaka deneyeceğim şu anda kullandıgım ürün bitmek üzereydi zaten faydalı oldu benim için bu yazınız😁
  Sevgiler bolca💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Almanya'da tabletlerin olmaması çok ilginç geldi bana. Fairy de beğendiğim bir marka, Pril'in fiyatı daha uygun.

   Sil
  2. Ahaha😁Yok almanyada bulasık tabletleri var tabi ki de fairy markasının yok😁💕

   Sil
 3. Bu markanınkini denemedim fnish kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Fairy seviyorum ama deneriz bunu da :)

  YanıtlaSil
 5. hımmm pikuuuu kullanırız beyaaaa :)

  YanıtlaSil
 6. 3'ü 5'i 1 aradaları biliyorum da 8'i 1 aradayı ilk kez görüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gold çeşidi de 12 etkiliymiş denemedim onu :)

   Sil
 7. senelerin markası tartışma götürmez

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski