Avilo Zeytinyağları ve Kuvvet Zeytinyağlı Sabun ile TanıştımGeçtiğimiz hafta Facebook Avilo Zeytinyağı sayfasından Naturel Sızma Zeytinyağı ile Riviera Zeytinyağı ile Kuvvet zeytinyağlı sabun hediye edildi. Zeytinyağı yemeklerimin vazgeçilmezi, sıcak soğuk bütün yemeklerimde kullandığım tek yağ. Salatalarımda da sızma zeytinyağı kullanıyorum.

                              

Avilo zeytinyağları 500 ml, 1 lt, 2 lt, 3lt, 4 lt, 5 lt ve 18 ltlik ambalajlarla satışta, yakında web sitesinden online satışları da başlayacak. Birçok restaurantın da tercih ettiği markalardan biri. İzmir Tire'de üretiliyor.

Uzun süreli tazelik ve daha fazla sağlık için sadece cam şişe ve teneke ambalaj kullanılıyor. Dolum aşamasına gelmeden önce 46 testten geçiyor ve özel olarak tadım uzmanlarınca denetleniyor.

Kuvvet zeytinyağı sabunu ile koklayanı çocukluğuna götüren muhteşem kokulu bir sabun, zaten sloganı da eskisi gibi.. İnsanı kokladıkça mest ediyor. %100 natural bir sabun. Geleneksel yöntemlerle modern teknoloji kullanılarak hazırlanıyormuş. Zeytinyağı sabunu özellikle saçlar için oldukça yararlı. Yorumlar