TheraSilk İpek Proteinli Şampuan ve Saç Kremi Deneyimim 👩Dalgalı, uzun ve kalın telli saçlarım var, saç derim ise kepeklenmeye meyilli, zaman zaman kaşıntılı dönemleri oluyor. Şampuan seçimim bu yüzden çok önemli yanlış şampuan kaşıntıların artmasına neden oluyor. TheraSilk ipek proteinli şampuan ve saç kremiyle yeni tanıştım, bitirdiğim ilk kutu. Ama sonuçtan çok memnun kaldım, kaşıntılarım nerdeyse yol oldu, saçlarım hacimli, yumuşak hale geldi.
TheraSilk şampuanı saçımı ıslattıktan sonra avucuma döktüğüm miktarı tepeden itibaren saçıma sürerek uzun saçlarımı 3 kez yıkayarak kullandım. Köpürmeyen bir şampuan bu yüzden saçlarımın temizliğine göre en az iki kez yıkamak daha içime sindi. İkinci yıkamadan itibaren temizliği hissettim. Açık sarı renkli, akışkan, hoş kokulu bir şampuan. 300 ml lik plastik bir şişede. SLES, SLS, paraben ve tuz içermiyor. PH değeri cilt yapısı ile uyumlu. Yüksek oranda ipek proteini ve keratin içeriyor. Renk koruyucu özelliği var. TheraSilk ipek proteinli saç kremini şampuanı duruladıktan sonra tepeden itibaren saçımın tamamına sürerek kullandım. Kullandıktan hemen sonra saçlarımın yumuşacık olduğunu ve hacminin arttığını hissettim. Beyaz renkli, koyu kıvamlı, hoş kokulu bir saç kremi. 300 ml lik plastik bir şişede. Paraben içermiyor. Yüksek oranda ipek proteini ve doğal yağlar ile zenginleştirilmiş. Yerli üretim. Ürünlerin kapakları bir ucundan baskı yapılarak kullanım deliğinin ortaya çıkarılmasıyla açılıyor.


Satın almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz


Okuduğunuz için teşekkürler, blogumu sağ taraftaki izleyiciler bölümündeki mavi butona tıklayarak izlerseniz ve yazımı sosyal medyada paylaşırsanız çok sevinirim, sevgiler.


Yorum Gönder

21 Yorumlar

 1. Güzel bir ürüne benziyor.Güle güle kullanın.Sevgiler :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben memnun kaldım, teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Esracım ben de denemeliyim :)

  YanıtlaSil
 3. Bu şampuanı merak ediyordum teşekkürler faydalı paylaşımın için, sanırım deneyeceğim. Sevgiler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de ilgine teşekkür ederim canım, sevgiler :)

   Sil
 4. Güle güle kullanin 😊

  YanıtlaSil
 5. Bunu not ettim canım çünkü eşimin saçları da pul pul kepeklenmeye müsait çok dr gitti değişik şampuanlar kullandı yüzde yüz fayda göremedi bende ayda bir kere sacını yıkamadan önce zeytin yağ elma üzüm sirkesi karışımı sürüp strec film sarıp yarım saat beklettiriyorum sonra saçını tarayarak yıkıyor daha fazla faydasını gördü .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sizin yönteminiz de çok güzelmiş ben de onu not aldım, şampuanı da alırsanız güle güle kullanın :)

   Sil
 6. Güle güle kullan. İçeriği de güzelmiş, denemek lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim, evet içeriği de güzel :)

   Sil
 7. Kaşıntı problemi bende de oluyor dönem dönem, aklımda olsun (:

  YanıtlaSil
 8. Yerli üretim görünce çok seviniyorum bir de içeriğe dikkat edilmişse daha da mutlu oluyorum :)) Mutlulukla kullanın <3 :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben de yerli üretim kaliteli ürünlerle mutlu oluyorum, faydasını görmek de harika :)

   Sil
 9. Bu köpürmeme durumu ilk başta beni çok zorluyor.Ancak bir süre kullandıktan sonra yapılarına alışabiliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet, köpürmeyen ürünleri çok sevemiyorum ben de, köpürmelerine alışmışız sanırım :)

   Sil
 10. Yeni gördüm bunları, teşekkürler paylaşım için :)

  YanıtlaSil
 11. Hic duymadigim bir marka aklimda olsun:))

  YanıtlaSil