Bulaşık Makinenizi Değiştirmeyi Düşünüyorsanız Tavsiyem 💧 Beko 8008 I


Evlendiğimden beri kullandığım bulaşık makinem yıllarca sorunsuz çalıştı. Ancak yeni nesil bir bulaşık makinesi satın alma zamanı gelmişti. Özellikle enerji tüketiminin az olması değiştirme sebeplerimizden biri oldu ve Beko markasının  8008 I modelini satın aldık.
A++ enerji tüketimine sahip bir bulaşık makinesi. Parmak izi kalmayan inoks yani gümüş renginde. Buzdolabım ve çamaşır makinem de bu renkte olduğundan tercih ettim. 13 kişilik kapasiteye sahip. 8 programı var. Özellikle az kirliler için kısa süreli programları çok işime yarıyor. Dijital bir göstergesi var. Düğmeler dokunmatik değil, tıklanarak çalıştırılıyor. Program değiştirmek için P+ tuşuna basılıyor ve ekranda programı ve kaç dakikada yıkadığını görüyorsunuz. Tuz ve parlatıcının eksik olup olmadığını da. Açma kapama tuşuyla açılıyor. Başla tuşuyla başlatılıyor, bekletmek isterseniz 3 sn süreyle aynı tuşa basarak beklemeye alabilirsiniz. Yarım yük tuşu ile az miktardaki bulaşığınızı az su ve az enerji ile yıkıyorsunuz. Turbo fonksiyonu seçilen programın daha yüksek basınçta yıkamasını sağlayarak yıkama süresini kısaltıp su miktarını azaltıyor. Ekstra parlak tuşu ile üst düzey kurutma performansı sağlanıyor. Aqua Intense fonksiyonu ile alt pervane üzerinde yer alan minik pervane ile alt sepetin sağ ön tarafına yerleştirilen yoğun kirli bulaşıkların yıkanmasını sağlanıyor. Erteleme tuşu ile de seçtiğiniz programın başlama saatini 24 saate kadar erteleyebiliyorsunuz. Kapı açma bölümünü hızlıca çekerek ve kapağı sıkıca iterek hiç ses çıkarmadan kapağı açıp kapatıyorsunuz. Üst sepetin üst kısmında yine çekerek kullanılan ince bir sepet var, buraya çok kısa boylu bulaşıkları ya da alttaki sepete sığmayan çatal kaşık bıçakları koyuyorsunuz. Sepeti kullanmak istemiyorsanız çıkarabilirsiniz.Deterjan bölümü kapağın iç kısmında tablet ya da toz deterjanı sol tarafa koyup kapağını kapatıyorsunuz, yan kısmındaki kapalı bölüme parlatıcı koymak isterseniz koyuyorsunuz. 6 kademeli parlatıcı ayarı var, kendinize göre ayarlıyorsunuz. Alt sepeti öne çektiğimde iç görünüş bu şekilde. Sepetlerde mor ve gri renkler kullanılmış. Alt sepet içerdeyken görüntü bu şekilde, en üstte görülen mor gri bölüm ekstra çatal kaşık bıçak sepeti.

Üst sepet yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Üst ve alt sepet tellerini katlayarak da kullanabilirsiniz.  

Fiyatı şu an indirimli 1759 TL. Taksitle satın alma imkanı var. Yorumlar

 1. Çok iyi görünüyor güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. İşlevi çok, fiyatı da makulmuş. Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle...

  YanıtlaSil
 3. Ay bayıldım modeline iç tasarımına. Güle güle kullanın Esra hanımcım ❤️😘

  YanıtlaSil
 4. Tavsiye için teşekkürler canım.
  Aklımda bulunsun
  Sevgiler 😍

  YanıtlaSil
 5. iyi günlerde kullan canım

  YanıtlaSil
 6. Tam da makinamız bozulmuştu ablacığım yazı öyle bir denk geldi ki :)) Çok güzel ve kullanışlıymış ablacağım, mutlulukla kullanın :))

  YanıtlaSil
 7. Aklımda olsun, bilgi için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 8. kullanışlı bir makine belli ki üst kısmındaki ekstra sepet çok kullanışlı bilgi ve tavsiye için teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 9. Güzel bir makine üst katındaki ekstra sepet çok kullanışlı görünüyor tavsiye ve tanıtım için teşekkür ederiz ❤❤❤

  YanıtlaSil
 10. Güle güle kullan canım...

  YanıtlaSil
 11. Ne güzelmiş bu iyi günlerde kullan canım.

  YanıtlaSil
 12. Kapagi kirildi gibi biraz daha idare etsin onerini uygulayacağım canim sagol💘

  YanıtlaSil
 13. Güzel günlerde kullan canım:)

  YanıtlaSil
 14. Sanırım bir süre sonra ben de makinalara bakar olacağım :)))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder