Herkese merhaba. Bugünkü blog konuğum Prosenin markasının saç bakım şampuanı. Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Kaşınmaya müsait bir saç derim var. Saçlarım boyalı, kuru. Birçok şampuan denememe rağmen memnun kaldığım şampuan azdır. 
Prosenin saç bakım şampuanı kullandığım günden itibaren saçlarım ve saç derimle anlaştı, hiç sorun yaşamadım. En başta saç derimde hiç kaşıntım olmadı, bu beni çok sevindirdi. Prosenin saç bakım şampuanı, çok açık renkte, kokusu çok güzel bir ürün. İki kez şampuanlamak saçımı tertemiz yaptı. İkinci şampuanlamada çok daha iyi köpürüyor. Saçlarımın kirlenmesi üç gün sürdü. Saçlarımı ıslak haliyle tararken Prosenin acil saç bakım losyonu kullanıyorum, losyon ile ilgili bilgi almak isterseniz kırmızı yazıya tıklayarak blog yazımı okuyabilirsiniz. Şampuanı kullandıktan sonra banyoda saç kremi kullanmıyorum ama isterseniz kullanılabilir. Prosenin saç bakım şampuanı 300 ml lik plastik bir şişede, kapağı kolayca açılıyor, çıt sesini duyunca kapanıyor, kapağın üst kısmı yuvarlak olmalı sanırım ama bana gelen ürünün kapağı üstteki şekildeydi yine de bir sorun yaşamadım.Prosenin saç bakım şampuanının vaatleri, içerdiği kompleks ile saç kökünü ve derisini besleyerek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçların yumuşaması ve beslenmesi için hazırlanmış özel formülü, argan yağı, keratin, B5 vitamini, soya, buğday ve mısır proteini gibi maddelerle saçlarda fön, boya gibi yıpratıcı etkilerin neden olduğu kırılma, çatallaşma, mat görünüm gibi sorunların çözümüne yardımcı olmaktadır. Saçın kökten uca yeniden yapılanmasına, güçlenmesine ve dökülmesini engellemeye ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. 
Prosenin saç bakım şampuanının içindekileri yukarıdaki görselde okuyabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gerekenler ise; gözle temasını önleyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Beklenmeyen bir durumda doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı serin bir yerde saklayınız. Alerji testi için bileğinizin iç kısmında test ediniz. Haricen kullanılır. 
Açtıktan sonra 6 ay içinde kullanılması gerekiyor.
Antalya Manavgat'ta üretilen bir ürün. Bir Türk markası. İnternet siteleri için tıklayabilirsiniz.
16 Yorumlar

 1. henüz denemedim ama yakında :)

  YanıtlaSil
 2. Esra'cığım boya saçı kurutuyor ve yıpratıyor, saçın kalitesini, kimyasını değiştiriyor, sen gençsin mecburen boyayacaksın tabii ki, ben kurtuldum bembeyaz bıraktım:)))kendiliğinden yumuşadılar:)güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 3. Ben de merak ettim denemek lazım

  YanıtlaSil
 4. Losyonu okumuştum bunun içeriği ve etkileri de yaramış gibi sana..

  YanıtlaSil
 5. güzel bir şampuana benziyor, en yakın zamanda denemek isterim... sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Estupendo post!!! !!Feliz semana precios@!!!❤💛💙

  YanıtlaSil
 7. Esra Hanım güle güle kullanın. Benim saçlarım ince telli ve yağlı benim saçıma uygun değil sanırım 😊

  YanıtlaSil
 8. Fönden ve boyadan çok yıpranıyor saçlar gerçekten. Saçı besleyen bir şampuan denemeli. Teşekkürler. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 9. Bu şampuanı bende denemeyi çok istiyorum :)

  YanıtlaSil
 10. No conocia estos productos ,me los apunto en mi lista de deseos!!!Feliz fin de semana precios@!❤💛💙

  YanıtlaSil
 11. Son günlerde oldukca merak ettiğim bir şampuan bu ,sonucları ise oldukça ıyiymis.

  YanıtlaSil
 12. Not alıp, denemek lazım paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 13. manavgatta mı üretiliyormuş. aaa fırsatım olursa fabrikasına giderim belki.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski