Vindex Temizlik ÜrünleriGeçtiğimiz günlerde yepyeni bir marka ile tanıştım. 

Vindex.

Vindex markası evinizde temizlik yaparken kullanabileceğiniz sünger, temizlik bezi, ovma teli gibi ürünleri üretiyor. Ayrıca askı, faraş, fırça gibi ürünleri de mevcut.

Bana gelen ürünler mutfağa yönelik ürünlerdi. Hepsini tek tek denedim, oldukça kaliteli ve kullanımı kolay ürünler.Son günlerde birçok markada rastladığımız üzeri renkli, petek dokulu, sentetik kumaşla kaplı süngerlerin adı Hüüüpix. Adından da anlaşılacağı gibi oldukça emici, yumuşacık, süngerler. Renkleri çok güzel, içaçıcı. Elde tutumu çok rahat, ergonomik.

Ben daha çok bulaşıkta kullandım, kurumuş lekeleri üzerindeki doku sayesinde kolaylıkla çıkarıyor. Güzel köpürüyor. Hüüüpixi ayrıca cam ocağımın üzerini silerken de kullandım ve güzel bir sonuç aldım.İkinci Vindex ürünü, 5'li oluklu bulaşık süngeri. 
Bulaşık makinem olmasına rağmen acele ihtiyacım olanları elde yıkıyorum. Bulaşık süngerlerinin de yumuşak olmasına ve güzel köpürmesine dikkat ediyorum. Ayrıca yeşil ovucu kısımları da çok önemli. Bu sünger de benden tam not aldı. İhtiyacımı karşıladı.Üçüncü Vindex ürünü 3 al 2 öde Ovma Teli.Çelik tencerelerdeki kurumuş lekeleri temizlerken çok ihtiyaç duyulan ovma teli de oldukça kaliteli ve kullanışlı. Çelikleri gayet güzel temizliyor ve parlatıyor. 

Dördüncü Vindex ürünü çok kullanışlı, plastik saklama kabı hediyesiyle Colors 8'li mikrofiber temizlik bezi. Tezgah üstü, ocak üstü, masa üstü gibi bir çok yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, yumuşacık, orta boyda temizlik bezleri. Boyları gayet ideal çok büyük olunca zor oluyor.


Beşinci ve son Vindex ürünü % 30 microfiber temizlik bezi. 8 al 4 öde olarak satışa sunulan temizlik bezlerinin bir tarafı baskılı, diğer tarafı düz renkli. Kalın, kaliteli bir yapısı var. Islatılıp sıkılınca nemli kalıyor, yapısında bozulma olmuyor, ihtiyaç duyulan yüzeyleri kolaylıkla temizliyorum. Ayrıca ayna, banyo aksesuarları gibi yerlerde de beğenerek kullandım.
Yorumlar

 1. İyiymiş Esra'cığım burada hiç rastlamadım ama rastlarsam almak isterim. Güle güle kullan. Sahi şu ocaklar yok mu? Kızartma yapınca batıyorlar:(
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Hepsi harika canim o sungerler o kadar uzun omurlu oluyorki hep aliyorum❤

  YanıtlaSil
 3. Ben de annem ve kayınvalidemle paylaştım, hepimiz memnun kaldık :)

  YanıtlaSil
 4. Bu ara epeyce görüp merak ettim. Denk geldiğim yerde alıp deneyeceğim ;)

  YanıtlaSil
 5. Temizliğin baş yardımcıları.. hepsi de ihtiyaç..

  YanıtlaSil
 6. Hepsi de birbirinden işlevsel görünüyor, temizlik de hiiiç bitmediğine göre elden düşmeyecek ürünleri iyi seçmek gerek ;)

  YanıtlaSil
 7. Ben galiba şu plastik kabdaki temizlik bezinden kullanmışdım. Aynı markamı bilmiyorum. Ama en beğendiğim bez olduğunu biliyorum. Ve çok aradım sonra. O bezden yine almak istedim bulamadım. Bu marka adıyla bakayım. Buralara gelmişmi acaba.

  YanıtlaSil
 8. Me encantan tus fotos y los productos son estupendos! te espero por mi blog!🍁🍁🍁

  YanıtlaSil
 9. ben de çok severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
 10. gerçekten kullanışlı yardımcılarla artık temizlik daha kolay. bend e istiyorum bu setten...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder