Dün saçlarımı kestirip kat yaptırdım. Saçlarım dalgalı, köpük kullanınca dalgaları belirginleşiyor ve çoğalıyor. Denebunu Mayıs kutusunda gelen ve hiç kullanmadığım Urban Care bukle belirginleştirici esnek tutuş köpüğü denemek istedim. Bendeki 75 ml lik küçük bir deneme ürünü ama içinde yeterli miktarda var, birkaç kez kullanabilirim sanıyorum. Normal boyu 200 ml.Siyah plastik kapağını çıkarınca alt kısımda çizgilerle belirginleştirilen yere bastırınca üstteki delikten köpük fışkırıyor, çok hoş vanilyalı bir kokusu var. İlk kullanımda biraz sertçe bastırmak zorunda kaldım tık sesini duyarak ilk kullananın ben olduğumu anladım. Beyaz yumuşacık mis kokulu bir köpük ıslak saça hemen yediriliyor, ardından kurutma makinesi ile kurutunca saçımın dalgaları tahminimden daha belirgin hale geldi. Kuru saça da uygulanıyormuş. Çok beğendim bu köpüğü, vazgeçilmezlerimden biri olacak.Saçları koruyarak içerdiği keratin complex ve UV filtresi ile bakımını sağlıyor. Saçımı ağırlaştırmadı, hafif belli belirsiz bir sertlik oluştu. Saçları yüksek ısıya karşı da koruyor. Tüm saç tipleri için uygun bir köpük. 
10 Yorumlar

 1. Yararlı bir yazı olmuş.Aklımda bulunsun,ihtiyacım oldığunda bende deneyeceğim.
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
 2. Katlı saçlarımda bende bayılıyorum buna :)

  YanıtlayınSil
 3. Ooooooo güle güle uzat saçları,kat en sevdiğim modellerdendir :)

  YanıtlayınSil
 4. Amazing product! Thanks for sharing! 💚💚💚

  YanıtlayınSil
 5. Köpük kullanmayı seviyorum, bu marka da aklımda olsun bir daha ki alışveriş de bakacağım.

  YanıtlayınSil
 6. Saçlarım benim de kıvırcık. Bukleleri belirginleştirmek için kullanabilirim. Aklımda olsun o zaman. Teşekkürler

  YanıtlayınSil
 7. Saçlarımı yapıştırdığından doğal görünüm elde edemedim ben bu üründe ablacığım o yüzden elim pek gitmiyor. Ama senin beğenmene sevindim, mutlulukla kullan :))

  YanıtlayınSil
 8. Güzele benziyor bende arada köpük kullanırım harika oluyor :)

  YanıtlayınSil
 9. Kıvırcık saça sahip olduğum için bunların hepsini denedim galiba :) güzel bir ürün çokda güzel anlatmısınız teşekkürler :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski