Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu Deneyimim


Prosenin markası ile tanışmam firmanın denemem için gönderdiği ürünler ile oldu. Sadece eczanelerde ve birkaç internet sitesinde satılan Prosenin markası argan yağı, keratin, B5 vitamini, soya, buğday, mısır proteini gibi doğal ürünlerle desteklediği bitkisel saç bakım ürünleri sunan bir marka.Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu 100 ml lik pompalı plastik bir şişede, uçuk yeşil renkte, çok güzel kokulu, çok akışkan olmayan bir ürün.
İçeriğindeki aloe vera ve buğday özleri sayesinde saçı ısısal etkenlerden, güneş ışınları ve çevresel etkenlerden korumayı, taramada kolaylık sağlamayı, saç uçlarındaki kırılmaları onarmaya yardımcı olmayı, deniz ve havuz öncesi saçın zarar görmesini önlemeyi, saçı parlak ve canlı göstermeyi vadediyor. 
Ben banyo sonrası havlu ile kuruladığım omuzlarımın hizasındaki nemli saçlarımın diplerinden uçlarına 3 pompa Prosenin Acil Saç Bakım Losyonunu ellerimle yedirdim. Durulamaya gerek yok. Saçım tarafından hemen emildi. Tararken de çok kolay taradım. Saçlarımda ağırlaşma olmadı. Saçlarımın uçlarını kestirmek istediğim bir dönemdi, uçlar kırıklı ve yıpranmıştı. Prosenin Acil Saç Bakım Losyonunu ilk kullanımımdan sonra saç uçlarımda belirgin iyileşme gözlemledim. Kullanmaya devam ediyorum ve çok memnunum, kırıkların onarıldığını ve elektriklenmenin yokolduğunu gördüm. Prosenin Acil Saç Bakım Losyonunun içeriğini üstteki görselde görebilirsiniz.

Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gerekenler şöyle; göze temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Uygulamadan önce alerji testi için tercihen el bileğinizin iç yüzünde deneyiniz. Açık yaralı ya da tıbbi lezyon bulunan bölgelerde kullanmayınız. Haricen kullanılır. Yutulduğu takdirde ya da beklenmeyen bir etki görüldüğü hallerde ilgili doktora başvurunuz. Prosenin bir Türk markası. Antalya Manavgat'ta Arı Kimya San.Tic.Ltd. tarafından üretilmekte. Sahibi Ali Erkan Postalcı.
Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu ve diğer Prosenin ürünleri hakkında detaylı bilgi almak istersiniz tıklayabilirsiniz
Yorum Gönder

19 Yorumlar

 1. Hali hazırda kullandığım saç bakım krem bitmek üzereyken inceleyebilirim bu ürünü ...

  YanıtlaSil
 2. Türk markası olmasına sevindim, paramız yabancıya gitmesin ben "Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı" kuralıyla büyüyen nesildenim.:) Güle güle kullan Esra'cığım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de aynı fikirdeyim Müjde ablacım, teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Çok güzelmiş vaatleri , benimde sac uçlarım sorunlu görürsem alayım ben bunu , sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Benim de ilk izlenimlerim güzel mutlulukla kullanın :)

  YanıtlaSil
 5. ben sanırım yazın kullanacağım bunu saçlarım denizden çok kuruyor çünkü..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet yazın benim de çok kuruyor saçlarım :)

   Sil
 6. me encanta todo lo que nos enseñas en este post!feliz fin de semana precios@!💜💜💜

  YanıtlaSil
 7. ilk defa duyduğum bir marka siteye bakıyorum hemen

  YanıtlaSil
 8. bende bayağa merak ediyorum bu markayı saçlarımdabu haldeyken deneyeyim bende :)

  YanıtlaSil
 9. Benim saç uçalarım da çok kötü durumda. Deneyip toparlanmasına yardımcı olabilirim sanırım. Teşekkürler..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de okuduğunuz için teşekkür ederim, inşallah faydası olur size de :)

   Sil
 10. Hiç denemedim cok merak ettim❤

  YanıtlaSil