D&A Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici


Merhaba, bugünkü blog konuğum Doğal Ambar'a ait D&A Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici. Hammaddelerinin üretiminden itibaren tüm aşamalar ekolojik sertifikalı. Avrupa Birliğinden ECOGARANTİE sertifikalı. 
Ürünü yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Adından anlaşılacağı gibi silinebilir tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılıyor. Kirleri arındırıp kolayca durulanıyor. Sıvı bir temizleyici, çok güzel bir portakal kokusu var. 5 litre suyun içine 1 kapak temizleyici koymak yeterli geliyor. Rengi içeriğindeki hammaddelerin doğal içerikli olması nedeniyle farklılık gösterebiliyormuş. 
Bitkisel ve doğal hammaddelerle üretilmiş. Petrol ve hayvansal kaynaklı hammaddeler içermiyor. Klor, SLES, Paraben, Sentetik Parfüm ve Fosfat gibi zararlı kimyasalları KESİNLİKLE içermiyor. Zararlı kalıntı bırakmıyor. İçeriğindeki tüm hammaddeler doğada biyolojik olarak parçalanıyor. Çevre ve cilt dostu bir ürün. 
D&A bitkisel çok amaçlı temizleyiciyi ben mutfak tezgahımda, mutfak dolaplarımın kapaklarının silinmesinde, fayanslarda, banyo ve mutfak zemin karolarında, camlarda kullandım ve çok iyi sonuç aldım. 
1000 ml lik kalın plastik bir şişede, çevirmeli bir kapağa sahip. İlk kullanımdan önce çok sağlam bir şekilde kapatılmış olan ince iç kapağı çıkarmak gerekiyor. İç kapak ürünün akmasını mükemmel bir şekilde engelliyor. Ürün şişesinin arka sol köşesi şeffaf olarak üretilmiş, böylece içinde kalan miktarı görebiliyorsunuz . Ürün bileşimi; <%5 Şeker Tensid (Bitkisel noniyonik madde), <%5 Hindistan Cevizi Yağı (Bitkisel anyonik madde), Organik portakal yağı, sitrik asit, su.
Uyarılar; kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yutulması halinde ya da göz ile temasında gözü derhal bol su ile yıkayın, doktora başvurun kabı ya da etiketi gösteriniz. 

Markanın bulaşık deterjanı ile ilgili yazımı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz


Yorumlar

 1. Bitkisel olması güzel. Tanıtım için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. katılıyorum size, okuduğunuz için teşekkür ederim ben de :)

   Sil
 2. Hem bitkisel hem portakal kokulu, mutlaka denenmeli :)

  YanıtlaSil
 3. Estupendo trabajo tienes en tu blog!las fotos son preciosas!feliz semana bonit@!💜💜💜

  YanıtlaSil
 4. El kremini severek kullanıyorum eminim bu da çok güzeldir :)

  YanıtlaSil
 5. I didn't know this product but I like the ingredients, thanks for the post!
  I'm following your blog now ^^
  xx

  YanıtlaSil
 6. Portakal kokusu özellikle mutfak tezgahında çok hoş koku bırakıyordur eminimki..

  YanıtlaSil
 7. Doğal olması ve portakal kokusu ilgi çekici ilk etapta.. Deneyeceğim ilk fırsatta. Teşekkürler bilgilendirici yazınız için.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 8. Great Post.
  I'm following your blog via GFC, could you follow my blog too?

  www.paginasempreto.blogspot.com.br

  YanıtlaSil
 9. Ya sanırım bunun deneme boyunu denemistim nefis kokuyordu❤

  YanıtlaSil
 10. bu tarz bitkisel temizlik ürünlerini çok seviyorum :)

  YanıtlaSil
 11. bazen merak salmıyor değilim hani şu temizleyicilere. :)

  YanıtlaSil
 12. Bazi memnun kalmadigim bitkisel ürünler oldu denemeden bilemeyiz tabii 😊

  YanıtlaSil

Yorum Gönder