Procsin markasının minik deneme ürünlerinden birini denedim, Procsin Whitening Mask. Soyularak temizlenen bir maske. Harika bir kokusu var, meyveli sakız gibi kokuyor. 
Ciltte oluşan ton farklılıklarının giderilmesine yardım etmek için kullanılıyor. Cildi sıkılaştırmayı, dokuyu güçlendirmeyi, kırışıklıkları önlemeye yardımı vadediyor. Paketi açınca iki ayrı ürün var gibi göründü, şeffaf ve mavi.  Parmağımla karıştırarak kullandım. Tüpte olsa çalkaladıktan sonra sürmek daha iyi olur diye düşünüyorum. Tüpte narlı çeşidini kullanıyorum ona çok benziyor. 

Sürdükten sonra serinlik ve ferahlık hissettim. Yaklaşık 15 dakikada güzelce kurudu. Kurudukça gerildi. Çok ince sürülen yerler harici çok kolaylıkla soyuldu. Yani çok incede çok kalında sürmeyin, çabuk kuruması ve soyarken zorlanmamak için. Soymak için tamamen kurumasını bekleyin. 
Yüzümden nerdeyse tam yüz şeklimi alarak çıkardım ama fotoğraf çekene kadar biraz büzüştü. Soyduktan sonra yüzümde hiç kalıntı kalmadı. Çok beğendim, çok güzel temizledi. 
Minik paket 3 kez kullanılabilir. Paketin kendi kapağını örtüp streç filme sarıp buzdolabında sakladım. 
Soyduktan sonra nemlendirici gerekti, cildim karma T bölgem yağlı diğer kısımlar kuruya yakın. 

8 Yorumlar

 1. Yo también quiero probar esa mascarilla!💙💙💙

  YanıtlayınSil
 2. bu tekli olanları değil de tüp olanların siyahını denedim beğendim, bunu da merak ettim =)

  YanıtlayınSil
 3. maskeleri, kendime zaman ayırmayı, bakımlı olmayı çok seviyorum. ben de deneyeceğim.

  YanıtlayınSil
 4. Ben gecenlerde boyle bir siyah maske yaptim kusum korkudan odadan kacti:))

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski