Ambalajlarının üzerindeki gözlüklü kızlarla dikkat çeken Who Cares? KinGirls maskelerden Boost-it'i denedim. 
Boost-it Maske içerdiği C vitamini, turunçgil ve yulaf özü ile ciltteki yorgunluk belirtilerini azaltmaya ve cilde enerji vermeye yardımcı olmayı, cildin daha aydınlık ve taze görünmesine yardımcı olmayı vadediyor. Cildin ihtiyacı olan nem bakımını da sağlıyor.

İlk kez bir kağıt maske kullandım. Oldukça eğlenceli bir görüntüye bürünüyorsunuz. Ayrıca yüzünüze yapıştırınca da mükemmel bir rahatlama ve ferahlık hissediyorsunuz. Firma bana 3 tane maske göndermişti, ayrı çeşitlerde. Ürünler Taiwan'dan geldi, paketin içinde bir de kadife havludan saç bandı vardı. Maskeyi yapıştırınca saçlarımı toplamama yardımcı oldu. 
Maske paketten katlı bir şekilde çıktı, koruma bantından ayırıp yüzüme yapıştırdım, bir taraftan da akan serumu toparladım. Yüzümde yaklaşık 15 dakika durdu, maskeyi çıkarıp yüzümde kalan serumu yüzüme ve boynuma masaj yaparak yedirdim. Akşam olduğunda bile cildimde yumuşaklık hissediyordum. Sonuçtan memnun kaldım ama güçlendirici etkisi için düzenli olarak kullanmak gerekir. Watsons'larda satılıyor, fiyatı 25 TL, indirimde 20.90 TL. Maske paketten yukarıdaki görselde görülen beyaz parçanın üzerinde katlı bir şekilde çıkıyor. Bu hali oldukça ıslak olduğundan bir yere koyup fotoğrafını çekemedim. Görüntünün nasıl olduğunu göstermek için koruma bandını çektim sadece. 
Sarı kartın arkasında benim için yazılan not var. Kırmızı kartın üzerindekiler de sticker.I care about me. we are so sensitive to what other may say about us, that we forget that only our own opinion about ourself should matter who cares is dedicated to girls and women living their own life we want every woman to free themselves from others judgement.Who Cares? maskelerin çeşitleri Firm-it - Sıkılaştırıcı, Hydrate-it - sanıyorum nemlendirici, Soothe-it - Yatıştırıcı, Glow-it - Parlatıcı, Boost-it - Güçlendirici


Who Cares? Glow-it maske yazımı okumak için

tıklayabilirsiniz.
Paraben, parfüm, renklendirici, mineral yağ, steroid içermiyor. Maskelerin içerikleri üstteki görselde görülüyor. Sloganları Does it really matter how the world look at youDünyanın sana nasıl baktığı önemli miCevap olarak da Who Cares? diyorlar. Yani Kimin Umurunda :)

14 Yorumlar

 1. Gordukce merak ediyorum ama cok pahali ya kiyamiyorum o kadar para vermeye❤

  YanıtlaSil
 2. Vayy güzel ürünmüş ve çizimlere bayıldım 😉

  YanıtlaSil
 3. İçerik güzel, slogan içerik kadar güzel ama sen hepsinden güzel :)))

  YanıtlaSil
 4. Bu tarz kağıt maskeleri seviyorum.:)

  YanıtlaSil
 5. İLk kez duydum bunu Esra'cığım esprili bir yanı da var ürünün:))memnun kalmana sevindim, güle güle kullan canım.

  YanıtlaSil
 6. Merak ettiğim markalardan biri, çok tatlısınız :)

  YanıtlaSil
 7. I love your blog! It is so interesting and awesome!

  I want to offer you the mutual support of blogs :) Maybe you want to follow me through the GFC?
  Just let me know on my blog, and I will follow back!

  Have a nice day!


  xoxo, Nastya

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH
  INSTAGRAM

  YanıtlaSil
 8. sloganda içerikte vaatler de harikaymış. Ayrıca saç bantlı ve maskeli haliniz de efsane:)

  YanıtlaSil
 9. Ambalajları ile çok şeker bulduğum ama hiç denemediğim maskeler :)

  YanıtlaSil
 10. Yakında deneyeceğim bu markanın ürünlerini ♥

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski